?איך מגיעים אלינו

כתובתנו היא רח’ זרחין 8 רעננה, ממש קרוב לצומת רעננה כפר סבא צפון. מכיוון הרצליה נוסעים ברחוב ויצמן ופונים שמאלה לרח’ התדהר אם מגיעים מכיוון כביש 4 נכנסים לרעננה בצומת החדש, ומיד ימינה לרח’ התדהר (רמזור ראשון), מיד שמאלה לרח’ השיזף ובכיכר פונים ימינה לרחוב זרחין. מיד אחרי תחנת הדלק “דלק תמר” יש בניין ואנו יושבים שם, הכניסה מהרחוב.

ניתן לבצע רכישה באמצעות האתר שלנו, הן של ספרי UPP ואף מעט ספרים מיובאים.
הרכישה מתבצעת ללא צורך ברישום, באמצעות כרטיס אשראי, ניתן לשלם עבור דמי משלוח בדואר רשום, דואר שליחים או איסוף עצמי של הספרים במשרדי החברה ברעננה. הזמנות המתקבלות במחסן מתבצעות ונשלחות בתוך 72 שעות מרגע קבלת ההזמנה.בנוסף, יש זמן הגעת המשלוח בדואר של עד 14 יום באמצעות דואר ישראל
.

אם את/ה מורה ניתן לרכוש באתר אך המחירים אינם מראים הנחת מורה ולאחר הרכישה לא ניתן לשנות זאת. לכן, ממליצים ליצור קודם קשר עם ההוצאה.
לא ניתן לרכוש מדריכים למורה באתר.
במידה ואתם משתמשים בספרים של ההוצאה יש לשלוח אלינו רשימת ספרים מסודרת על נייר בית הספר עם פרטים מלאים של המורים ואיזה ספרים כל מורה צריך ואנו נשלח אליכם את הספרים בהקדם.

ניתן להתקשר אלינו בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 – 16:00 בטלפון 09-7459955. השלוחות של מחלקת שיווק ומכירות הן 1 או 2. או בדואר אלקטרוני upp@upp.co.il

מידע על ספרים להוראת האנגלית בהוצאת UPP ניתן למצוא תחת קטגורית Shop. ניתן לחפש ספר לפי רמה, לפי שם או לעיין במגוון הספרים שיש לנו.

כן, ניתן להשיב ספר בתוך 14 יום מיום הרכישה בתאום מראש עם ההוצאה. לא ינתנו החזרות על דמי משלוח ששולמו ומערך הסחורה שנרכשה ירדו 5% בהחזר כחוק.