שאלות ותשובות

איך מגיעים ל-UPP?
כתובתנו היא רח' זרחין 8 רעננה, ממש קרוב לצומת רעננה כפר סבא צפון. מכיוון הרצליה נוסעים ברחוב ויצמן ופונים שמאלה לרח' התדהר אם מגיעים מכיוון כביש 4 נכנסים לרעננה בצומת החדש, ומיד ימינה לרח' התדהר (רמזור ראשון), מיד שמאלה לרח' השיזף ובכיכר פונים ימינה לרחוב זרחין. מיד אחרי תחנת הדלק "דלק תמר" יש בניין ואנו יושבים שם, הכניסה מהרחוב.  ניתן להעזר גם במפה המצורפת.

 

האם ניתן לרכוש את ספרי UPP באתר?
ניתן לבצע רכישה באמצעות האתר שלנו, הן של ספרי UPP ואף מעט ספרים מיובאים כמו, THE WAVE וספרים בהוצאת מקמילן הבריטית. 

הרכישה מתבצעת ללא צורך ברישום, באמצעות כרטיס אשראי, ניתן לשלם עבור דמי משלוח בדואר רשום, דואר שליחים או איסוף עצמי של הספרים במשרדי החברה ברעננה.

הרכישה קלה נוחה ומהירה, הלקוח מקבל אישור מיידי על הרכישה ולכן ניתן אף לשלוח תלמידים לרכוש באמצעות האתר.

 

איך ניתן ליצור קשר עם משרדי UPP?
ניתן להתקשר אלינו בימים א'-ה' בין השעות 09:00 – 17:00 בטלפון 09-7459955. השלוחות של מחלקת שיווק ומכירות הן 1 או 2. או בדואר אלקטרוני This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

היכן באתר אוכל לקבל מידע על ספרי UPP?
מידע על ספרים להוראת האנגלית בהוצאת UPP ניתן למצוא בחלק קטלוג הספרים שלנו Shop. ניתן לחפש ספר לפי רמה, לפי שם או לעיין במגוון הספרים שיש לנו.

האם ניתן להחזיר ספר שנרכש ולקבל זיכוי?

כן, במידה והספר במצב תקין וטרם עברו 30 יום מרכישתו ובתאום מראש עם מחלקת השיווק והמכירות בטלפון 09-7459955 שלוחות 1 ו-2, נשמח לזכות את חשבונכם.